• ul. Średnia 20, 25-650 Kielce
  • (41) 366 37 73
  • pl
  • en
  • fr
  • de
  • it

KONTAKT

Biuro

ul. Średnia 20, 25-650 Kielce

Biuro czynne: Poniedziałek – Piątek
w godzinach od 07:00 do 15:00

NIP: 657-03-08-838
REGON: 008149842
KRS: 0000114374

ING: 97 1050 1416 1000 0090 9374 796

Tel: (41) 366 37 73
Tel: (41) 366 37 74
Tel: (41) 366 36 31
Fax: wew. 21
biuro@koder.pl

da

Rafał Radek

Prokurent
tel: 512 128 115
r.radek@koder.pl

da

Tomasz Cabaj

Technolog/Konstruktor
kom: 690 207 009
t.cabaj@koder.pl

da

Karol Kowalski

Technolog/Konstruktor
kom: 531 036 892
k.kowalski@koder.pl

da

Janusz Tarwacki

Technolog
kom: 602 388 591

da

Karol Barański

Specjalista ds. Jakości
kom: 506 387 822
k.baranski@koder.pl

da

Łukasz Barwicki

Specjalista ds. Marketingu i Zaopatrzenia 
kom: 531 037 833
l.barwicki@koder.pl

da

Magdalena Piotrowska

Główna Księgowa
kom: 503 773 168

m.piotrowska@koder.pl

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Imię (wymagane)

Email (wymagane)

Numer telefonu

Nazwa firmy

Temat Powiedz nam co dokładnie Cię interesuje

Wiadomość

Top